100% ČISTÁ ENERGIE
Pro kompenzaci dopadu na životní prostředí Davines pomocí obnovitelných zdrojů energie slunce, větru, vody a půdy zásobí svou výrobu a kanceláře od roku 2006.
Tyto nevyčerpatelné zdroje energie neuvolňují CO2, neznečišťují a neustále se obnovují. Každý hotový výrobek navržen a vyroben v Davines, je získán ze 100% čisté energie.

PRODUKTY S NULOVÝM ODPADEM
Před několika lety ve spolupráci s LifeGate Davines přijal Zero Impact® policy (carbon-neutral) pro balení naší řady Essential Haircare produkt, který byl později spojen s rodinou SÚ produktů, OI a stylingové řady More Inside.
Důraz je kladen na dodržování LifeGate Zero Impact ® Project emisí oxidu uhličitého, který je vytvářen při výrobě obalů pro tyto řady. Náhradou za tyto emise je nákup emisních povolenek. Tyto povolenky slouží při tvorbě a ochraně lesů v Itálii, Kostarice a na Madagaskaru, jak je stanoveno v Kjótském protokolu.

Proto Davines pomáhá rozvoji vegetace potřebné k obnovení kyslíku, který se získává z okolního prostředí.

DEN UDRŽITELNÉ KRÁSY
Ve dny, kdy mají obvykle zavřeno, zůstávají salony účastníků otevřené, aby mohli klientům nabídnout sestřih či vyfoukání vlasů. Za všechny tyto procedury jsou vybírány dobrovolné poplatky, které poté obdrží socio-environmentální projekty pro obnovu a ochranu lesů, ekologickou modernizaci a posílení komunit v agrokultuře.
První Den udržitelné krásy Sustainable Beauty Day se konal v Itálii, Velká Británie a Francie rychle následovaly. Další ročníky svátku jsou připraveny ke startu a podporují tak kruh Udržitelné krásy.

Pracujeme s barvami

VIEW
-nepřeberné množství barev a jejich míchání k originalitě a jedinečnosti barvy s kyselým pH pro zdraví a neuvěřitelný lesk Vašich vlasů (vydrží až dva měsíce, nebo 14 umytí)
DAVINES VIBRACHROM
-permanentní barvy vlasy uzavírají a dodávají jim dokonalý lesk
ANC barvy
-technologie bez amoniaku pro klientky s citlivou a podrážděnou vlasovou pokožkou a alergii na barvy jako takové
FINEST PIGMENT
-k dosažení dokonalých a jedinečných  odstínů melírovaných, odbarvených a přírodních vlasů
ALCHEMIC šampony a kondicionéry
-regenerace a udržení požadované barvy
NATURAL TECH
-ozdravné, výživné a hydratační šampony, kondicionéry a masky

PRODEJ PRODUKTŮ A PORADENTSVÍ PŘÍMO U NÁS NA SALONĚ…..